Cashflow verzekeren met koopvarianten en Te Woon

Het belang van woningverkoop

Als de kredietcrisis één ding - ook voor woningcorporaties - duidelijk heeft gemaakt, dan is dat het belang van voldoende cashflow.

In het artikel 'Het economisch belang van woningverkoop' uit Tijdschrift voor de Volkshuisvesting (nr. 5, oktober 2009) onderbouwen Atrivé-adviseur Maurice van Noordenne, Rein Bakker (directeur OpMaat) en Mark Bal (Woonbron) het toenemend economisch belang van woningverkoop voor woningcorporaties.

Betoogd wordt dat de financiële continuïteit van een investerende corporatie noodzaakt tot een hoger cashflowvolume en een hoger rendement uit haar bestaande bezit. In het bijzonder wordt daarbij de rol belicht van instrumenten als koopvarianten en het Te Woon-concept. Eén van de conclusies is dat maatschappelijk verantwoord verkopen binnen het klantgerichte Te Woon-concept goede voorwaarden biedt voor duurzaam investeringsbeleid op de middellange termijn. 

Klik hier voor het artikel.
www.atrive.nl